środa, 24 października 2012
WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE!!!!!
Dawno mnie tu nie było, a powodem było to, że przez jakiś czas miałam konto do maila zablokowane z niewiadomych przyczyn:( Ale już jestem i czas nadrobić stracony czas, także od dzisiaj zacznę powoli wstawiać zaległe fotki moich prac. Trochę się u mnie zmieniło i do stylizacji paznokci dołączyło również fryzjerstwo:) moje prace również niedługo zobaczycie i w tym temacie:) Mam nadzieję, że nie wszyscy zapomnieli o mnie:) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz witam:D
piątek, 2 kwietnia 2010
Po długiej nieobecności- jestem:)
Trochę mam teraz nauki bo od lutego zaczęłam szkołę, kierunek: fryzjerstwo:)
Zapowiada się ciekawie:D:D
Ok teraz do rzeczy:)
jakiś kryzys miałam ale ostatnio nadrabiam nowościami:) i w końcu fimo mi się przydaje:D
no to czas na zdjęcia:)
środa, 20 stycznia 2010
środa, 30 grudnia 2009
sobota, 7 listopada 2009
piątek, 16 października 2009
czwartek, 15 października 2009
piątek, 9 października 2009
Moje pierwsze prace:)
Powitanie:)
Witam Was bardzo serdecznie.
Mój blog jest skierowany przede wszystkim do Pań, ale nie tylko:)
Zajmuję się przedłużaniem płytki paznokciowej na razie metodą żelową, ale kurs ukonczyłam jeszcze na akryl i fiberglass:)
Na pomysł pisania bloga wpadłam, żeby przedstawić Wam moje prace :)
Zapraszam Was do śledzenia i komentowania moich prac. Liczy się dla mnie szczerość ( tylko od tego można poprawić błędy)
Życzę miłego oglądania:)
Mój blog jest skierowany przede wszystkim do Pań, ale nie tylko:)
Zajmuję się przedłużaniem płytki paznokciowej na razie metodą żelową, ale kurs ukonczyłam jeszcze na akryl i fiberglass:)
Na pomysł pisania bloga wpadłam, żeby przedstawić Wam moje prace :)
Zapraszam Was do śledzenia i komentowania moich prac. Liczy się dla mnie szczerość ( tylko od tego można poprawić błędy)
Życzę miłego oglądania:)
Subskrybuj:
Posty (Atom)
